Drie musea, een organisatie

Wie is wie

Het Keramiekmuseum Princessehof vormt samen met het Fries Museum een gezamenlijke organisatie. In totaal zijn er ongeveer 50 medewerkers, verdeeld over 5 afdelingen. Wie wij zijn en wat we doen kunt u hieronder vinden.

Raad van Bestuur / directie Princessehof & Fries Museum

Directeur
Kris Callens, k.callens@princessehof.nl, 058 - 255 55 07

Raad van Toezicht Princessehof & Fries Museum
de heer drs. H. Apotheker, voorzitter      
de heer prof. dr. R.E.O. Ekkart
de heer drs. C. Groeneveld
mevrouw mr. D. Kingma
de heer R. Mulder
de heer ir. J.W.G. Vernooij
mevrouw L. Vos MSM
mevrouw R. van Wijk-Russchen RBA
de heer H. Khalidi

Sponsoring, vrienden & fondsenwerving
Liesbeth van Keimpema, l.vankeimpema@princessehof.nl, 058 - 205 00 48

Managementassistent
Baukje Vis, b.vis@princessehof.nl, 058 - 255 55 02

Medewerker partners en relaties
Elisabeth van der Sluis, e.vandersluis@princessehof.nl, 058 - 205 00 18

Collectie

Hoofd
Jos Taekema, j.taekema@princessehof.nl

Conservator Europese en moderne keramiek
drs. Karin Gaillard, k.gaillard@princessehof.nl, 058 - 294 89 64 

Conservator Aziatische keramiek
Eline van den Berg, e.vandenberg@princessehof.nl, 058 205 00 73

Conservator moderne en hedendaagse keramiek
Tanya Rumpff, t.rumpff@princessehof.nl

Teamleider behoud, beheer en kennismanagement
Dirk Boomsma, d.boomsma@princessehof.nl, 058 - 205 00 87

Publiek & Presentaties Princessehof & Fries Museum

Hoofd
drs. Femke Haijtema, f.haijtema@princessehof.nl, 058 - 294 89 62 / 255 55 00

Projectleider tentoonstellingen
Tessel van Elferen, t.vanelferen@princessehof.nl, 058 - 205 00 42

Projectleider tentoonstellingen
Lisa Klompe, l.klompe@princessehof.nl, 058 - 255 55 05

Projectleider tentoonstellingen
Irene Kromhout, i.kromhout@princessehof.nl, 058 - 205 00 16

Publieksinformatie tentoonstellingen
Grytsje Klijnstra MA, g.klijnstra@princessehof.nl, 058 - 205 00 70

Publieksinformatie tentoonstellingen
Anne Knipping, a.knipping@princessehof.nl, 058 - 205 00 27

Programmeur activiteiten & evenementen
Josine Zuidema, j.zuidema@princessehof.nl, 058 - 205 00 14

Marketing & communicatie
Rouke van der Hoek, r.vanderhoek@princessehof.nl, 058 - 205 05 10

Medewerker marketing & communicatie
Anne-Sophie Scholtens, a.scholtens@friesmuseum.nl, 058 - 255 55 00

Junior medewerker marketing & communicatie
Janke Vlas, j.vlas@friesmuseum.nl, 058 - 205 00 64

Web, social media en onderzoek
Kirsten Dijkstra, k.dijkstra@princessehof.nl, 058 - 205 00 61

Erfgoededucatie 
Mariska de Boer, m.deboer@princessehof.nl, 058 - 294 89 60

Kunsteducatie
Inge Hekman, i.hekman@princessehof.nl, 058 - 2 948 966

Kunsteducatie (tijdelijk)
Jolijn Peters, j.peters@princessehof.nl, 058 - 205 00 46

Facilitaire zaken Princessehof & Fries Museum

Hoofd
Deirdre Oosterhoff, d.oosterhoff@princessehof.nl, 058 - 255 55 01 

Teamleider huisvesting en presentaties 
Daniel Hoogterp, d.hoogterp@princessehof.nl, 058 - 205 00 23

Medewerker evenementen en sales
Fernanda Constandse, f.constandse@princessehof.nl, 058 - 294 89 52 / 255 55 16

Medewerker evenementen en sales
Monica Gijsen, m.gijsen@princessehof.nl, 058 - 205 00 84

Boekingen en reserveringen educatie
Tineke Burmania, t.burmania@princessehof.nl, 058 - 294 89 58 

Manager museumshop Princessehof
Janet van der Werf, j.vanderwerf@friesmuseum.nl , 058 - 29 48 957  

Finance & Control Princessehof & Fries Museum

Hoofd
Richard Pel, r.pel@princessehof.nl, 058 - 255 55 15

Senior medewerker finance & control
Richard Reitsma, r.reitsma@princessehof.nl 

Medewerker finance & control
Rienk Baron, r.baron@princessehof.nl

Human Resources Princessehof & Fries Museum

Hoofd 
Janny Moed MHRM, j.moed@princessehof.nl, 058 - 294 89 58 / 255 55 04

HR Adviseur
Ineke Brandsma, i.brandsma@friesmuseum.nl, 058 - 255 55 04

Medewerker
Marjanne Berger, m.berger@princessehof.nl, 058 - 294 89 58 / 255 55 09

Medewerker
Joyce Pijnacker, j.pijnacker@friesmuseum.nl, 058 - 205 00 57