Drie musea, een organisatie

Drie musea, een organisatie

Wie is wie

Het Keramiekmuseum Princessehof vormt samen met het Fries Museum een gezamenlijke organisatie. In totaal zijn er ongeveer 50 medewerkers, verdeeld over 5 afdelingen. Wie wij zijn en wat we doen kunt u hieronder vinden.

Directie

Directie

Directeur-bestuurder
Kris Callens, k.callens@princessehof.nl, 058 - 255 55 07

Managementassistent
Baukje Vis, b.vis@princessehof.nl, 058 - 255 55 02

Relaties, sponsoring, vrienden, fondsenwerving

Sponsoring, vrienden & fondsenwerving
Liesbeth van Keimpema, l.vankeimpema@princessehof.nl, 058 - 205 00 48

Medewerker partners en relaties
Elisabeth van der Sluis, e.vandersluis@princessehof.nl, 058 - 205 00 18

Collecties

Hoofd collecties
Jos Taekema, j.taekema@princessehof.nl

Conservatoren

Conservator Europese keramiek
Laura Smeets, l.smeets@princessehof.nl, 058 - 294 89 64 

Conservator Aziatische keramiek
Eline van den Berg, e.vandenberg@princessehof.nl, 058 205 00 73

Conservator moderne en hedendaagse keramiek
Wendy Gers w.gers@princessehof.nl, 058 205 00 39

Collectiebeheer

Teamleider behoud, beheer en kennismanagement
Dirk Boomsma, d.boomsma@princessehof.nl, 058 - 205 00 87

Publiek & Presentaties

Hoofd tentoonstellingen en publiekszaken
Annemarie Lavèn, a.laven@princessehof.nl, 058 – 205 00 34

Projectleiders

Projectleider tentoonstellingen
Lisa Klompe, l.klompe@princessehof.nl, 058 - 255 55 05

Projectleider tentoonstellingen
Irene Kromhout, i.kromhout@princessehof.nl, 058 - 205 00 16

Projectleider tentoonstellingen
Jenny Kloostra, j.kloostra@princessehof.nl, 058 - 205 00 44

Publieksinformatie

Publieksinformatie tentoonstellingen
Grytsje Klijnstra, g.klijnstra@princessehof.nl, 058 - 205 00 70

Publieksinformatie tentoonstellingen
Anne Knipping, a.knipping@princessehof.nl, 058 - 205 00 27

Activiteiten & Evenementen

Programmeur activiteiten & evenementen
Josine Zuidema, j.zuidema@princessehof.nl, 058 - 205 00 14

Marketing & Communicatie

Teamleider marketing & communicatie
Kirsten Dijkstra, k.dijkstra@princessehof.nl, 058 - 205 00 61

Medewerker marketing & communicatie
Anne-Sophie Scholtens, a.scholtens@princessehof.nl, 058 - 255 55 00

Medewerker marketing & communicatie
Janke Vlas, j.vlas@princessehof.nl, 058 - 205 00 64

Educatie

Erfgoededucatie 
Mariska de Boer, m.deboer@princessehof.nl, 058 - 294 89 60

Kunsteducatie
Inge Hekman, i.hekman@princessehof.nl, 058 - 2 948 966

Boekingen en reserveringen educatie
Tineke Burmania, t.burmania@princessehof.nl, 058 - 294 89 58 

Faciliteiten & Gastvrijheid

Hoofd Faciliteiten & Gastvrijheid
Deirdre Oosterhoff, d.oosterhoff@princessehof.nl, 058 - 255 55 01 

Teamleider huisvesting en presentaties 
Daniel Hoogterp, d.hoogterp@princessehof.nl, 058 - 205 00 23

Evenementen & Sales

Medewerker evenementen en sales
Fernanda Constandse, f.constandse@princessehof.nl, 058 - 294 89 52 / 255 55 16

Medewerker evenementen en sales
Monica Gijsen, m.gijsen@princessehof.nl, 058 - 205 00 84

Museumshop

Manager museumshop Princessehof
Janet van der Werf, j.vanderwerf@princessehof.nl , 06 - 538 329 75

Finance & Control

Hoofd Finance & Control
Richard Pel, r.pel@princessehof.nl, 058 - 255 55 15

Senior medewerker Finance & Control
Richard Reitsma, r.reitsma@princessehof.nl 

Medewerker Finance & Control
Rienk Baron, r.baron@princessehof.nl

Human Resources

Hoofd Human Resources
Janny Moed, j.moed@princessehof.nl, 058 - 294 89 58 / 255 55 04

Senior Medewerker Human Resources
Marjanne Berger, m.berger@princessehof.nl, 058 - 294 89 58 / 255 55 09

Medewerker Human Resources
Regina Nuijten, R.Nuijten@princessehof.nl, 058 205 00 57

 

Raad van toezicht

De heer drs. H. Apotheker, voorzitter      
Mevrouw mr. D. Kingma
De heer ir. J.W.G. Vernooij
Mevrouw L. Vos MSM
Mevrouw R. van Wijk-Russchen RBA

© Keramiekmuseum Princessehof - alle rechten voorbehouden disclaimer